Nasi doradcy i partnerzy są do Twojej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Wypełnij wniosek kontaktowy a oddzwonimy w ciągu godziny. Podczas rozmowy dowiesz się wszystkiego o naszej pożyczce. Gwarantujemy zadowolenie. Wysyłając formularz niczego nie ryzykujesz. Tylko od Ciebie zależy czy skorzystasz z naszych usług.

name

Ile kosztuje pożyczka w Waszej firmie?
Oprocentowanie pożyczek jest zgodne z Polskim prawem i jest porównywalne do oprocentowania pożyczek bankowych. Przykład: Pożyczasz 1,000 zł. a całkowita kwota do spłaty to TYLKO 1,325 zł. ! Pożyczkę z powyższego przykładu możesz spłacać nawet przez 13 miesięcy.
Wypełnij prosty formularz Zobaczysz, że na prawdę WARTO u nas pożyczyć pieniądze.

Czy na pewno wystarczy sam dowód osobisty ?
Tak. Gotówkę pożyczymy Ci po okazaniu dowodu osobistego lub innego aktualnego dokumentu tożsamoœści.

Czy mogę uzyskać pożyczkę, mimo że wcześœniej odmówiono mi pożyczki w banku lub gdy zostałem wpisany do rejestru dłużników BIK ?
Rozpatrujemy każdy wniosek o pożyczkę. Dbamy o Twój spokój i bezpieczeństwo finansowe. Pożyczka jest udzielana na podstawie oceny Twojej zdolnośœci kredytowej i oceny naszego Doradcy. Udzielamy pożyczek w wysokośœci, która spełni Twoje oczekiwania, i jednoczeœnie gwarantuje, że będziesz mógł ją spokojnie i bezproblemowo spłacić.

Pierwsza pożyczka - 0%

Opinie klientów:

  • "Jasne zasady, dobre oprocentowanie..."
  • Nie znoszę pożyczać pieniędzy. Stanowczo wolę niczego sobie nie kupić i oszczędzać, niż pożyczać. Niestety życiowa sytuacja zmusiła mnie do skorzystania z oferty pożyczkowej. Skorzystałam z Waszej oferty jestem bardzo zadowolona. Jasne zasady, dobre oprocentowanie i profesjonalna obsługa. Super sprawa, polecam.
  • Monika S. - Płock
  • "Nie chceli udzielić mi kredytu..."
  • Prowadzę własny handel obwoŸźny i tym samym nie mam stałych dochodów więc żaden bank nie chciał udzielić mi kredytu. U was dostałem pożyczkę od ręki i powiem wam że mimo małej pomyłki jestem zadowlony
  • Krzysztof L. - Konin
  • "Dziśœ polecę Was każdemu w potrzebie..."
  • Miałam trochę nieopłaconych i długo przeterminowanych rachunków. Nie bardzo miałam skąd na nie wziąść (taka chwilowa niedyspozycja finansowa). Tutaj udało mi się. Dziœś polecę Was każdemu w potrzebie. Nie warto długo się zastanawiać.
  • Jolanta W. - ŁódźŸ